Ana sayfa İnternet VPS Sanal Sunucu

VPS Sanal Sunucu

0
VPS hizmetimiz, sunucu kiralama ya da barındırma hizmetinin esnekliğini yaşamayı ve tüm kontrolü kendisinde bulundurmayı isteyen ancak daha ekonomik çözüm arayan küçük ve orta ölçekteki işletmeler, interaktif ajanslar ve bayiler için en ideal çözümdür.
VPS paketlerimiz alan adı, üzerine istediğiniz uygulamaların yüklenebilme özelliği ve bayi çözümleri ile birlikte sunulmaktadır.

VPS hosting hizmetimiz Virtuozzo platformu üzerinde çalışmaktadır. Virtuozzo ile birbirinden ayrılmış birden fazla VPS tek bir sunucu üzerinde çalışır ve bu şekilde donanım ve lisans ücretleri paylaşılırken yönetim hizmet giderleri düşürülmüş olur. Her bir VPS paketi, tek başına bağımsız bir sunucu gibi çalıştırılabilir. Virtuozzo platformunda işletilen VPS hizmetleri ile geleneksel VPS altyapılarında sunulan VPS hizmetlerinden daha fazla verim ve yönetim konusunda kolaylık sağlarsınız.

Eğer bir yandan paylaşımlı web hosting hizmetlerinin sunduğundan daha fazla kontrole ve yüksek performansa sahip olmayı diğer yandan sunucu barındırma hizmeti almadan daha ekonomik bir çözüm bulmayı istiyorsanız DorukNet VPS hizmetleri tam sizin için…
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here