Ana sayfa İnternet VPN (Sanal Ağ Çözümleri)

VPN (Sanal Ağ Çözümleri)

0

Uzak ofislerinizden, şirket merkezine güvenli ve hızlı şekilde bağlantı

Firmanızın ülke çapına yayılmış uzak noktalarında yer alan ofisleriniz (bölge ofisleri, mobil /sabit acentaları, satış temsilcileri), arasında, MPLS VPN (Virtual Private Network – Sanal özel Ağ) hizmetleri ile güvenli ve hızlı bir şekilde haberleşme sağlayabilirsiniz.

Uzak noktalardan firma merkezinize bağlantı için DorukNet”in ülke geneline yayılmış güçlü omurgası ve sahibi olarak kendi işlettiği POP noktaları üzerinden tanımlanan özel bir tünel sayesinde, her türlü veri alışverişinizi yüksek hızda güvenli bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz.
Firmanızın ihtiyacına uygun MPLS VPN çözümleri
Firmanızın ihtiyaçlarına göre, uzak noktaların merkeze erişimi ve/veya kendi arasındaki haberleşmeleri kiralık hat VPN, dialup VPN (VPDN) ve/veya VPNMobile çözümleri ile sağlanabilmektedir.

Kurumsal İnternet Erişimi ile VPN
Firmanızın merkezi ve yüksek erişim ihtiyacına sahip uzak noktaları (bölge müdürlükleri, acentaları) DorukNet’in ülke geneline yayılmış güçlü omurgasına data hatları ile bağlanarak düşük maliyet ve yüksek kalitede kendi aralarındaki iletişimi sağlarken, internet erişimine de sahip olabilir.

Dial Up VPN ( VPDN)

Firmanızın çok yüksek hızda erişim hızına ihtiyacı yoksa ve mobil durumdaki çalışanlarınız için DorukNet’in ülke geneline yayılmış POP noktalarından, şirket ağınıza dial up ile bağlanarak erişim hizmeti alabilirsiniz. DorukNet POP noktalarından bağlanan kullanıcılar Internet erişimine sahip olabileceği gibi bu bağlantıyı sadece firma merkezine erişmek için de kullanabilirler.

VPNmobile
VPNmobile servisi ile, mobil durumdaki çalışanlarınız, GSM operatörünüzün sağladığı GPRS servisi aracılığıyla, DorukNet omurgası üzerinden şirket ağınıza güvenli ve hesaplı erişim sağlayabilirler.

Firma çalışanlarınız, VPNmobile ile, DorukNet Veri Merkezi’nde ya da kendi ofisinizde yer alan şirket sunucularına güvenli şekilde erişim sağlayabilir ve internete bağlanabilir.

Avantajları

·    Veri servisi ile birlikte, yatırım maliyetine katlanmadan, ses ve internet erişimi imkanı
·    Servis seviyesi sözleşmeleri dahilinde servis garantisi
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here