Ana sayfa Haber Volkswagen sevgisi fotoğraflarda

Volkswagen sevgisi fotoğraflarda

0

Volkswagen”nin gelenekselleşmeye başlayan ve Türkiye çapında büyük ilgi gören fotoğraf yarışması “İnsan görmek istediğini görür” 19 Mayıs”da başladı. Fotoğraf yarışmasına katılmak isteyenler doğada ve yaşamın içinde Volkswagen”e dair gördüklerini fotoğraf karelerine aktarıp, #insangormekistediginigorur hashtagiyle Instagram üzerinden paylaşarak yarışmaya başvurabiliyor. 

 


Geçtiğimiz yıl yarışmada ödüle hak kazanan ilk 3 fotoğraf 2 bin 500″ün üzerinde başvurunun arasından seçilmişti. Bu yıl ise yarışmaya daha geniş katılım sağlanması bekleniyor. Otomobil tutkunlarının Volkswagen sevgisini farklı biçimlerde yaşadıkları gerçeğinden hareketle kurgulanan yarışmada, bu sevginin gösterilebileceği bir fırsat sunuluyor. 

 


Son başvuru tarihi 31 Temmuz, 2017 olan yarışmaya katılan fotoğraflar, Volkswagen”nin reklam ajansı Medina Turgul DDB’nin kreatif direktörü Kurtcebe Turgul, Görüntü Yönetmeni Gökhan Tiryaki, Fotoğraf ve Video Sanatçısı Yağmur Kızılok, Mimar Sinan Güzel Sanatlar üniversitesi Fotoğraf Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Yusuf Murat Şen ve Leica Camera Türkiye Genel Koordinatörü Erdem Kayhan Gürbüz”ün bulunduğu bir jüri tarafından değerlendirilecek. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here