Ana sayfa Donanım Volfram”ın ücretsiz hizmetlerini deneyin!

Volfram”ın ücretsiz hizmetlerini deneyin!

0

4 adımda check-up, hem de ücretsiz!

 

> Yazılım lisanslamanız doğru mu?

> Sistem odanızın durumu nasıl?

> Güvenlik tehditlerine karşı hazırlıklı mısınız?

> Bütçe hazırlama konusunda desteğe mi ihtiyacınız var?

 

 

Volfram'ın ücretsiz hizmetlerini deneyin!

 

 

 

 

Volfram Bilgi Teknolojileri tarafından ücretsiz olarak sunulan denetim ve raporlama hizmetleri sayesinde kurumunuzun BT işleyişindeki ihtiyaçlarınızı doğru belirleyin, hem karşınıza çıkabilecek yasal risklerden korunun, hem de yatırımlarınızdan en iyi geri dönüşü alın.

 

 

Lisans Denetimi: Yazılım lisanslamalarındaki sorunları ortaya çıkararak yasal riskleri en aza indirebilirsiniz. Volfram uzmanları hatalı gerçekleştirilmiş veya eksik olan lisansları en uygun koşullarla tamamlamanızı sağlayacak denetimleri gerçekleştirir. Yasal yaptırımlarla karşılaşmadan mutlaka Volfram“a başvurun, ücretsiz denetiminizi yaptırın.

 

Güvenlik Testi: ön penetrasyon testlerinin yapılması ve güvenlik zafiyetlerinin belirlenmesi eksiksiz güvenlik için atılacak ilk adımlar… Şimdi tüm bu denetimleri hiçbir ücret ödemeden yaptırabilirsiniz.

 

 

 

Volfram'ın ücretsiz hizmetlerini deneyin!

 

 

 

Sistem Odası Hizmeti: Dünyaca kabul görmüş ITIL uyumunu yakalayabilmenizin ilk adımı doğru denetimlerden geçiyor. Erişim yetkilerinden düzenli yedekleme ve felaket kurtarmaya, kabinet düzenlemeden sıcak ve soğuk hava koridorlarına ve kablolamaya kadar her yörünyle BT odanız Volfram“a emanet…

 

Bütçe Hazırlama: Mevcut BT harcamalarını planlamak ve sürpriz harcamaları en aza indirmek elinizde… Sektörde 10 yılı aşkın deneyime sahip Volfram yatırım uzmanları bütçe konusunda da size yardımcı olmaya hazır.

 

Yukarıdaki hizmetlerden faydalanmak için;

 

0216 580 89 90
info@volfram.com.tr

 

Adres ve numaralarından bilgi alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here