Ana sayfa Donanım Vodafonedan “HGS”ye özel uygulama

Vodafonedan “HGS”ye özel uygulama

0

Abonelerine mucizeleri yaşatmak için çalışan Vodafone Türkiye, Vodafone Cep Nakit Kart sahiplerine HGS“ye bakiye aktarma kolaylığı sunuyor. Vodafone Cep Merkezleri”nden, PTT işyerlerinden edinilebilen ya da Vodafone Cep Cüzdan vasıtası ile sanal olarak oluşturulabilen Cep Nakit Kart”ın bakiyesinden istenilen miktar, 4848 Cep Nakit Hattı”nı arayarak HGS hesabına kolayca ve tamamen ücretsiz aktarılıyor. 4848″i arayan ve bakiye aktaran Vodafone”lulara hiçbir ek ücret yansıtılmıyor.Aralık 2012″de lanse edilen Vodafone Cep Nakit Kart, inovatif mobil finansal hizmetlerle Vodafone”lulara kolaylıkları yaşatıyor.

 

 

 

Vodafone-2

 

 

 PTT ve Visa ortaklığında hayata geçirilen Cep Nakit Kartlar Vodafone Cep Merkezleri”nden ya da PTT işyerlerinden edinilebildiği gibi Google Play/Apple Store“lardan indirilebilen Vodafone Cep Cüzdan üzerinden de sanal olarak oluşturulabiliyor. ön ödemeli Cep Nakit Kart, karttan karta ya da karttan GSM numarasına para transferine imkan tanıyor.

 

Klasik debit kart özellikleri sayesinde tüm alışverişler bu kartla yapılabiliyor. Vodafone faturasız hatlara Cep Lira yükleme ve mobil bankacılık hizmetleri de sunuyor. Fiziksel olarak edinilmiş Cep Nakit Kartlar, PTT işyerlerinde, PTT ATM“lerinde ve diğer tüm banka ATM“lerinde para çekmek için kullanılabiliyor. 4848 Cep Nakit Hattı ve Vodafone Cep Cüzdan ile Vodafone Cep Nakit Kart”a dair tüm işlemler gerçekleştirilebiliyor.

 

 

Vodafonedan

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here