Ana sayfa Mobil VODAFONE’DAN KONUŞTURAN BAYRAM PAKETİ

VODAFONE’DAN KONUŞTURAN BAYRAM PAKETİ

0

Abonelerine yüksek kaliteli hizmet ve avantajlı paketler sunan Vodafone, Kurban Bayramı için yeni bir kampanya hazırladı.

18 Kasım 2009, İstanbul -Numara taşınabilirliği uygulamasının başlamasından sonra, en çok numara taşınan GSM operatörü olan Vodafone, yüksek kaliteli hizmetlerine ek olarak abonelerine avantajlı kampanyalar sunmaya devam ediyor. Kurban Bayramı için yeni bir kampanya hazırlayan Vodafone bayram süresince abonelerini bedava konuşturacak. Böylece Vodafone aboneleri bayramda ziyaretine gidemedikleri, uzakta oturan yakınları ve sevdikleriyle bayramlaşabilecekler.  

Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin öncelikle “BAYRAM” yazıp 3355″e ücretsiz SMS göndererek kampanyaya kayıt olmaları gerekiyor. Kayıt yaptıran ve 18 – 26 Kasım tarihleri arasında 150 kontör yükleyen aboneler 150 dakika, 250 kontör yükleyen aboneler ise 250 dakika bedava konuşma süresi kazanacaklar.

Bayram paketine kayıt olan Vodafone aboneleri 27 – 30 Kasım tarihleri arasında, yani Kurban Bayramı süresince kazandıkları dakikalar ile Vodafone aboneleriyle bedava konuşabilecek ve  bayramda yüz yüze görüşemedikleri sevdiklerinin seslerini duyarak hasret giderebilecekler.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here