Ana sayfa İnternet VirüsCheck

VirüsCheck

0

E-posta yolu ile bilgisayarlara bulaşan virüs ve benzeri tehlikeleri artık düşünmeyin…

VirüsCheck! uygulaması ile e-posta servislerini DorukNet üzerinden sağlayan tüm kullanıcıların mesajları ekstra bir ücret alınmadan virüs, kurtçuk ve benzeri zararlı içeriklere karşı tarama işleminden geçirilir. Zararlı bulunan içerikler etkisiz hale getirilir. Ayrıca, spam olarak tespit edilen e-postaların “spam” olarak belirtilerek gönderilmesi sağlanır.

VirusCheck! Nedir? Ne işe yarar?
VirusCheck! kendi e-posta sunucularına sahip olan firmalara, sunucuları ile birlikte kullanabilecekleri virüs koruma sistemi sunar. üstelik bu hizmet, standart olarak sunulan spam engelleme sistemi spamBLOK! özelliğini de içerir.

Kimler Faydalanabilir?
Bu servisten, kendine ait e-posta sunucusu olan tüm firmalar faydalanabilir. DorukNet’in kiralık hat ve/veya sunucu hizmetlerinden faydalanan müşterilerin yanında başka bir servis sağlayıcıdan aldıkları sabit bir internet hattı ile e-posta sunucusu işleten firmalar da bu servisten faydalanabilirler.

VirusCheck! Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Kullanım Kolaylığı: E-posta sunucunuza veya her kullanıcıya ait bilgisayarlara ayrı virüs kontrol programı yüklemeniz gerekmez. Ayrıca, kullanıcıların virüs programları ile ilgili güncelleme yapmanıza gerek kalmaz ve bütün güncellemeler DorukNet tarafından yapılır.
Maliyet Avantajı: Her bilgisayara ayrı virüs programı yüklenmesi maliyeti ile karşılaştırıldığında, çok daha düşük bir ücretle, problemsiz virüs koruma servisinden faydalanmış olursunuz
Daha Yüksek Güvenlik Seviyesi: DorukNet’in uzman güvenlik personeli tarafından yönetilen VirüsCheck! sistemi ile kurumsal ağ güvenlik seviyenizi arttırmış olursunuz.
Bant Genişliği Tasarrufu: Kendi kurumsal internet hattı ile e-postalarını alan müşterilerimiz, spamBLOK! özelliği sayesinde gereksiz trafik yaratan spam e-postaları almazlar.
Zaman Tasarrufu: Alınan SPAM mesajların otomatik olarak azalması ile personelin gereksiz mesajları posta kutularından ayıklamak için geçen sürelerinden tasarruf edilecektir. Bu, özellikle şirketlerin bilgi@, info@ gibi genel e-posta adreslerinin kontrolünde önemli zaman tasarrufu sağlamaktadır.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here