Ana sayfa Haber Video paylaşım platformu Verasity izlerken kripto para kazanma fırsatı sunuyor

Video paylaşım platformu Verasity izlerken kripto para kazanma fırsatı sunuyor

0

Blok zinciri teknolojisi ile taban bulan video paylaşım platformu Verasity, global seyirci kapasitesini önemli bir noktaya taşıdı. Sadece son bir ay içerisinde yaklaşık 160 ülkeden toplam 155.000 kullanıcı Verasity topluluğuna katıldı.

Yeni nesil video paylaşım platformu olarak tanımlanan Verasity, patentli Proof-of-View (İzlenme Kanıtı) adlı blok zinciri teknolojisi ile her izleme ilgili doğru ve güvenilir ölçümler sunacak. POV adı verilen bu teknoloji sahte izlemelere engel olurken, botlara ve sahtekarlığa karşı da önlem alacak. Böylece içerik yapımcıları, izleyiciler ve reklamcılar arasında doğrudan bir değer değişimi sağlanmış olacak. Yapımcıların içeriklerini izlemek için ödeme yapabilecek olan izleyiciler, aynı zamanda reklam izleyerek de VERA kazanabilecekler.

VERA kripto parasının “özel Satış” aşamasında bulunduğumuz bu dönemde Verasity”nin kripto parası VERA”yı kazanmak isteyen 28.000 kişi daha şimdiden kayıt yaptırdı. Genele açık satış periyotları ise önümüzdeki haftalar içerisinde başlayacak.

Verasity”nin sosyal medya adresleri ise şöyle:

Twitter: @verasitytech

Facebook: www.facebook.com/verasitytech

Telegram: t.me/verasitychat

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here