Ana sayfa Haber Venmo Banka Hesabına Aktarma Ücretini arttırıyor

Venmo Banka Hesabına Aktarma Ücretini arttırıyor

0

Daha önceden banka transferleri açısından en uygun fiyatlı uygulamalardan bir tanesi olarak bilinen venmo, artık bu yönünü değiştiriyor. Daha önceden bakiyenizden paranızı dakikalar içinde kişisel bir banka kartına aktaran anlık transfer özelliğini uygun fiyatlarla sunan bu kuruluş, transfer maliyetinde değişikliğe gitti. Yatıracağınız miktar her ne kadar olursa olsun, transfer maliyeti yalnızca 25 Cent gibi oldukça ucuz bir rakamdı. Ancak kullanıcı sözleşmesinde yapılan değişiklikler hakkında kullanıcılara e-posta ile bilgilendirme sağlayan venmo, artık transfer tutarının % 1 ine geçişi tamamlayacak.

Venmo Neden Böyle Bir Karar Aldı ?

Bazı kullanıcıların çok ciddi miktarlarda para transferi yaparken, bazılarının da çok küçük miktarlarda para yatırma ve transfer işlemleri yapmasının adil olmadığı biliniyordu. Tüm bunların hepsinden aynı kesintiyi yapan uygulama, bu kararını değiştirerek en az % 1 sistemine geçti ve böylece eşitliği sağlamaya çalıştı. Bu miktarın yine de çok fazla olmadığı venmo uygulamasının uygun fiyatlı olma avantajının devam edeceği ifade ediliyor.

 

Venmo logo
Venmo logo

 

Banka hesabınıza büyük miktarda para aktarma işlemini yapıyorsanız, Paypal’a ait olan bu şirketin, daha büyük bir kesintisine uğrayacağınız anlamına da geliyor. Geleneksel banka havalesi seçeneğinin mevcut olduğunu ve bunun hala ücretsiz olduğunu belirten uygulama, böylece kullanılabilir olduğunu göstermeye çalışıyor. Bu uygulama üzerinden yapılan işlemler, genellikle bir veya iki iş günü içerisinde tamamlanıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here