Ana sayfa Haber VCE”nin Türkiye raporu: VCE Avnet ile büyüdü

VCE”nin Türkiye raporu: VCE Avnet ile büyüdü

0

EMC ve CISCO‘nun VMware ile Intel’in de yatırımlarıyla kurduğu VMware’in sanallaştırma ürünlerini CISCO ve EMC‘nin sunucu, ağ ve veri depolama sistemleriyle harmanlayarak, en gelişmiş bütünleşik altyapı ürünü olan Vblock’u pazara sunan VCE 2014 ve ve 2015 değerlendirmelerini paylaştı. Cirosunu 2012’den bu yana %100 arttırdılar ve 2 milyar dolar ciro bekleniyor. 

Vblock ürün ailesini 2012 yılından bu yana Türkiye’de kurumlara sunan VCE, ürünleri için IDC’nin yaptığı araştırmaya göre Vblock ürünlerinin veri merkezi toplam sahip olma maliyetleri yüzde 50 düşerken, erişebilirlikleri %96 oranında artış gösteriyor. Aynı araştırmaya göre; VCE’nin Vblock isimiyle bir veri merkezinde bulunan neredeyse tüm katmanları tek bir ürün olarak kendi fabrikasında üretebilmesi alıcılara büyük katkılar sağlıyor. Fabrikada üretimin konfigürasyon ve test servisleri kurumları hızlandırmakla birlikte birlikte çalışabilirliği de garanti ediyor. Bununla birlikte markanın ve ürünlerin fonksiyonel faydaları arasında kurulum süresince alıcılara eşlik eden VCE proje yöneticileri üretimden kurulumun sonuna kadar olan sürecin ISO garantisi altında işlemesini sağlıyor.

VCE’nin yazılımı VCE Vision Intelligent Operations sayesinde veri merkezi yöneticileri sanal ve fiziksel tüm veri merkezi kaynaklarını tek ekrandan yönetebilme imkanı var. İçindeki ürünler için gerekli olan tüm güncellemeleri doğrular ve bununla birlikte test eder böylece Vblock için tek yaşam döngüsü sunar. Uygulama optimizasyonu iş açısından öneme sahip ve bu uygulamaları test ederek, Vblock sistemlerini en iyi uygulama örneklerine göre yapılandırır. Bu yöntemle VBlock sistemleri en iyi uygulama kondüsyonuna sahiptir. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here