Ana sayfa Donanım Uzun tatil yolculukları için Dell XPS 13 Ultrabook

Uzun tatil yolculukları için Dell XPS 13 Ultrabook

0

Hafifliği, üstün performansı ve 9 saate varan pil ömrü ile Dell XPS 13 Ultrabook yolculuklarda vazgeçilmeziniz olacak

Dell”in geçtiğimiz aylarda piyasaya sunduğu kenardan kenara “çerçevesiz” ekranı, gün boyu süren pil ömrü ve olağanüstü bir kullanıcı deneyimi sağlayan yenilikçi teknolojisiyle dünyanın en kompakt 13,3 inçlik Ultrabook”u olan XPS 13 yaz aylarında performansıyla öne çıkıyor.

1,356 kg’dan başlayan ağırlığı ve 0,63 cm olan inceliği, Rapid Start ve Smart Connect gibi en yeni Intel teknolojilerini üstün performans ve şık tasarım ile birleştiren Dell XPS 13 Ultrabook ekran boyutunda ufalma olmadan, ince çerçeve sayesinde en küçük Ultrabook modellerinden biri olmayı başarıyor.
 

Sertleştirilmiş Gorilla Glass camı kullanılan kenardan kenara ekran, yüksek dış ışıkta bile kolayca görünen ekran kumsalda bile maillerinizi okumanıza olanak sağlıyor.

9 saate varan pil ömrü sayesinde ister kumsalda isterse hava alanında
Ultrabook kullanırken bağlantıyı korumak ve hızlıca bağlantı kurmak artık Dell XPS 13 ile çok kolaylaşıyor. XPS 13, periyodik aralıklarla bilinen ağları tarayarak takvim ve e-postayı güncelleştiren Intel Smart Connect teknolojisine sahip ilk dizüstü bilgisayarlardan biri olmayı başarıyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here