Uzun süredir beklenen Team Fortress 2 güncellemesi geliyor!

Geçtiğimiz günlerde 10. yaşını kutlayan Team Fortress 2'ye uzun bir süre güncelleme gelmemişti.

Geçtiğimiz günlerde 10. yaşını kutlayan Team Fortress 2, yaklaşık bir seneden fazla bir süredir beri güncellenmiyor. Başta yıkık dökük bir sistem ile gelen Meet Your Match güncellemesi, kimisi için TF2 dünyasında yeni bir kapı açmış, kimisi için oyunun ölümünü getirmişti. Daha öncesinde Spy vs. Engineer güncellemesi çıkacak derken MyM ile gelen Heavy vs. Pyro kapışması, Pyro'nun kazanması ile bitmişti ve Valve, yayınlayacağı güncelleme ile yeni silahlar getireceğini belirtmişti.

400 günü aşkın bir süreden sonra Valve, sonunda Pyro odaklı güncellemeyi oyunculara duyurdu. "Jungle Inferno" adlı TF2 güncellemesi, adından da belli olduğu gibi orman temalı olacak ve amacımız Yeti Parkı için yeti avlamak olacak. Tabii bunun adına da küçük bir animasyon yayınlayan Valve, gerçekten sözünü tutmuş bulunmakta.

2012 senesinden beri bir günden fazla süren güncellemeler Junge Update ile beraber tekrar karşımıza çıktı. İlk günde güncellemenin videosu ve güncelleme ile beraber gelecek olan haritalar yayınlandı. İkinci günde ise görev odaklı bir etkinliğin olacağı belirlendi. Üçüncü günde söz verilen yeni Pyro silahları tanıtıldı ve son günde ise oyunda var olan silahların nasıl değiştirileceği hakkında bilgi yayınlandı.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam