Uzun süredir beklenen Destiny 2 PC platformu için yayınlandı!

2017 konsol oyunları arasında en hızlı çıkış yapan oyunu Destiny 2, PC platformu için yayınlandı.

Bungie tarafından geliştirilen Destiny 2, Activision tarafından yayınlanıyor. İlk versiyonu ile oyun severler’in gönlünde taht kuran Destiny 2, satış rakamların da ilk versiyonunun gölgesinde kaldı. Dünyaca ünlü birinci şahıs aksiyon oyunu olan Destiny 2, bu güne kadar “Oyun Eleştirmenleri Ödülleri: E3 2017’nin En İyileri – En İyi PC Oyunu” ve “Gamescom 2017 Ödülleri – En İyi PC Oyunu” ödülünün de bulunduğu 70’ten fazla adaylık ve ödül kazanmıştı.

Konsol platformuna 6 Eylül’de çıkış yapan Destiny 2, Blizzard Entertainment’ın başarılı çevrim içi oyun platformu Blizzard Battle.net aracılığı ile dijital olarak ve mağazalar da ise kutulu olarak satışlarına bugün başladı. Destiny 2 PC’ye özel olarak optimize edilmiş grafikler ile karşımıza çıkacak. Oyun PC sürümünde 4K çözünürlük desteği, sınırlandırılmamış FPS, özel tuş atama imkanı tanıyan fare ve klavye desteği, yazılı sohbet ve üçlü monitör desteği de bulunuyor.

Acitivision CEO’su Eric Hirshberg Destiny 2 ile ilgili “Bir oyunu yeni bir camiayla buluşturma fırsatını her gün yakalayamazsınız, ama bugün PC oyuncularını Destiny 2’nin inanılmaz evreni ile buluşturmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Activision, Bungie ve Blizzard arasındaki benzersiz ortaklık sayesinde oyunculara kolay kolay unutamayacakları bir oyun deneyimi sunuyoruz. Ghaul’u üç monitörlü geniş ekran sistemlerinde de yenmenin zamanı geldi” dedi. Destiny 2 PC oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

 

Etiketler: destiny-2 activation bungie pc ps4 xbox-one xbox-one-x pc-gameplay
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam