Ana sayfa Haber Uzun Soluklu Efsanevi Metal Grubu Slayer”ın 11. Stüdyo Albümü Yolda!

Uzun Soluklu Efsanevi Metal Grubu Slayer”ın 11. Stüdyo Albümü Yolda!

0
Otuzuncu yılına yaklaşan Slayer, 2009 albümü “World Painted Blood” ile ilk günkü çizgisinden hiçbirşey kaybetmediğini kanıtlıyor!

Gerek şarkı sözleriyle gerek rahatsız ediciye kaçan muhalif görsel kullanımları ve sınır tanımayan soluk kesen müziği ile Slayer günümüzün en en aykırı, radikal ve en saygın metal gruplarından biri kabul ediliyor! Grup, yıllar süren müzik çalışmalarının karşılığını tüm dünyadaki hayranlarının olumlu tepkileriyle alırken nihayet uluslararası başarısını aldığı 2 Grammy ödülü ile de kanıtlamış oldu!
 

Albüm kapağı 4 farklı şekilde satışa sunuluyor! Albümün için yer alan kuru kafalı görsel, diğer albümlerdeki görsellerle yanyana getirildiğinde  “World Painted Blood” yani “Kana Bulanmış Dünya” görseli ortaya çıkıyor!

Her albümün dışında kırmızı renkte plastik şeffaf özel kılıf yer alıyor! Hayranlar için “Limited Edition” versiyonu ile müzik marketlerde yerini alacak olan albümde 11 şarkıdan oluşan “World Painted Blood” albümü ve de “Playing With Dolls” DVD’si, fonda albümdeki şarkılarla ve ekstra bir bonus şarkı ile 20 dakikadan oluşan animasyon ve de 6 sayfadan oluşan özel kağıt baskı kitapçık yer alıyor!

Tom Araya – Vokal ve bas

Jeff Hanneman – Gitar

Kerry King – Gitar

Dave Lombardo – Davullar
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here