Ana sayfa İnternet Uzaylılar olduğuna dair yeni kanıt mı?

Uzaylılar olduğuna dair yeni kanıt mı?

0

İngiliz bilim adamları “tanımlanamayan bir canlıya” ait bulunutlara rastlandığını açıkladı

İngiliz bilim adamlarının stratosfere gönderdikleri bir balon, 27 km yükseklikten bazı biyolojik organizmalarla beraber geri döndü.Bilim adamları bunların uzayda yaşayan canlılara ait olduğunu düşünüyor.

Projenin sorumlusu Profesör Milton Wainwright, bulunan organizmanın Dünya’ya ait olmadığına yüzde 95 oranında emin olduğunu söyledi. Bulunan organizmaların hiçbir şekilde tanıdık olmadığını kaydeden Wainwright, bir canlıyı o yüksekliğe çıkarabilecek bir mekanizmanın olmadığını ifade etti. İncelemeye alınan parçaların oldukça iyi bir hâlde olduğunu söyleyen Wainwright, karşı karşıya oldukları şeyin ne olduğu bilinmeyen ve tanımlanamayan canlılara ait olduğunu söylüyor.
 

Bundan önce de yine bazı araştırmalarda buna benzer bulgulara rastlanıldığı biliniyor, fakat bu defa araştırmaların seyri insanoğlunu uzayda yaşayan başka canlılar olduğunu kanıtlamaya doğru ilerliyor.

Organizmaların DNA’larını incelemeye başlayan Wainwright ve ekibi, Ekim ayında bir kez daha balon gönderip daha fazla bulgu edinmeyi umuyorlar.
 


 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here