Ana sayfa Haber Uygun Fiyatlı Tablet Arayanlar İçin Lenovo

Uygun Fiyatlı Tablet Arayanlar İçin Lenovo

0

Akıllı telefonların ekran boyutu olarak gelişmesi, tabletlerin biraz daha geri planda kalmasına neden oldu. Özellikle de Lenovo kuruluşu; tablet konusunda ezberleri bozan bir tutuma sahip.

Örneğin fiyatı düşük olmasına rağmen; hem tasarım açısından, hem de işlevsellik açısından son derece kaliteli tabletler üretebiliyor. Konuyla ilgili bazı kuruluşlar bile Lenovo firmasını tablet üreten bir şirket olarak biliyor.

Lenovo Kuruluşunun Önerilen Bir Tableti Var Mı ?

Her ne kadar Lenovo firmasının ürettiği tabletler fiyat olarak yükselmiş olsa bile, bazıları düşük bir ücretle alınabiliyor. Örneğin Lenovo Tab E7, bu konudaki en çok önerilebilecek olanlardan bir tanesi.

 

 

Özellikle de cihazda 2750 mAh pil bulunması ve ön kamerasından 0.3 megapiksel bulunması, ürünün düşük kaliteye sahip olduğunu gösteriyor. Ancak fiyat aralığı olarak bu performansın bile, yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Tablet android 8.1 işletim sistemi kullanıyor ve 1 GB RAM bulunuyor. Ayrıca 4 çekirdekli işlemciye de sahip olması, ürünün en büyük artılarından bir tanesi.

Samsung ve iPad ürünleri için ekonomik gücü yeterli olmayanlar ise, Lenovo kuruluşunun sunmuş olduğu bu tablete yönelebilir. Ancak bu tabletlerle yapabileceğiniz, oldukça sınırlı işlemler bulunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here