Ana sayfa Oyun Uygulama & Oyun

Uygulama & Oyun

0

UYGULAMA

Betscores

Gün geçtikte spora olan ilgi artıyor. Tüm dünyada insanlar, ilgi duydukları spor dallarıyla ilgili bilgi almak ve desteklemiş oldukları kulüpleri takip etmek istiyor. Gelişen spor endüstrisinde tüm dünyada farklı spor dallarına olan ilgi artıyor.
 

Yaz sezonunun sonra ermesiyle birlikte Avrupa”da bir çok spor dalında ligler tekrar start veriyor. Hepimiz ilgi duyduğumuz spora ve desteklediğimiz kulübe ait bilgileri edinmek istiyoruz. Uygulama bölümünde bu ay bilgi verip, sizlere önereceğimiz uygulamanın adı Betscores. Mobile Media tarafından geliştirilen bu uygulamada kullanıcılara futbol, basketbol, tenis, Amerikan futbolu, buz hokeyi ve beysbol olmak üzere 6 farklı spor dalına ilişkin kapsamlı ve güncel puan durumları, tüm liglere ait fikstürler ve canlı müsabaka sonuçlarına ulaşmak mümkün. özellikle futbol konusunda kullanıcılara detaylı bilgiler veren uygulamada süre, kartlar, golcü, çeyrek skor vb. gibi tüm canlı maç olayları hakkında anında haberdar olabilirsiniz. Basketbolda; yerel ligler ve uluslararası turnuvalar, teniste; tüm önemli organizasyonlara ait set, maç ve servis bilgileri, buz hokeyinde; periyod, dakika, golcü bilgileri, beysbolda; atış, isabet, hatalar, Amerikan futbolunda; dakika, oyuncu, çeyrek, FG, TD, EP, SAFE, ROUGE, PC2 ve özellikle futbolda 300″ü aşkın lige ait güncel bilgi betscores ile parmağınızın ucunda.
 
 

 

Uygulamanın bir diğer artısı da duvarınızda bir maç sonucu veya olayı paylaşmak için facebook bağlantısına sahip olması. Kolay ve kendini açıklayıcı kullanıcı ara yüzüne sahip olan Betscores ile kolay erişim amaçlı favori maç ve liglerinizi sık kullanılanlara ekleyebilir bu özellikle de anında sesli gol uyarısını ekranınızda görebilirsiniz. Aralarında Türkçe, İngilizce, Almanca, İtalyanca gibi dillerin bulunduğu toplam 10 farklı dilde kullanıcıların karşısına çıkan uygulama tüm dünyada 300.000″den fazla indirilme sayısına sahip ve kullanıcı oylarıyla 4.5 Yıldız ortalamaya sahip. Son sürümü olan 2.1 edition 8.9 MB büyüklüğünde olup en son 21 Ağustos tarihinde güncellenmiştir. Son derece kullanışlı ve tamamen güncel bilgilere sahip bu uygulamaya Apple Store”dan herhangi bir ücret ödemeden sahip olabiliyorsunuz.
 
Canlı skor, puan durumu ve fikstür gibi bilgileri barındıran bir çok uygulama olmasına rağmen Betscores”un öne çıktığı alan tüm bu bilgileri barındıran ender uygulamalardan biri olması ve aynı zamanda 6 farklı spor dalına ait güncel skor bilgilerini rakiplerinden daha önce yansıtabilmeleri. Uygulama sosyal medyada facebook ve twitter ile entegre çalışabiliyor ve bu iki sosyal medya ağında kendine ait grupları mevcut. Sporla dolu yeni bir döneme girdiğimiz bu günlerde ilgi duyan tüm kullanıcıların her an her yerde bilgi sahibi olabilmek adına bu uygulamayı ücretsiz olarak edinmesini tavsiye ederiz.

 

OYUN

Cat Physıcs

İlk bakışta küçük yaş gruplarına hitap eden bir uygulamaymış gibi görünse de Cat Physics her yaştan insanı kısa sürede kendine bağlayabilecek kadar eğlenceli. Oyunun amacı oldukça basit; ortada yer alan engelleri aşarak topu bir kediden diğerine gönderebilmek. Oyunu tamamlayabilmek için toplamda 100 farklı kategoride karşınıza çıkacak olan engelleri aşmanız gerekiyor.
 

Uygulamayı geliştiren firma Donut Games adıyla Apple ürünlerine uygulama üreten İsveç kökenli Swedish Game Developments firması. 2003 yılında Malmö”de kurulan bu şirket, 2009 yılından itibaren IPhone için çalışmalarına devam ediyor. Günümüzde Apple Store”da Donut Games tarafından üretilen 34 farklı uygulama yer alıyor. Oyunun dili İngilizce olmakla beraber, toplamda boyutu 8.2 MB civarında.
 

 

Şu anda 1.21 versiyonu Apple Store”da olan bu oyunu 0.99 $ karşılığında mobil cihazına yükleyebiliyorsunuz. Oyun sırasında size yardımcı olması amacıyla verilen okları, köprüleri ve taşları iyi bir zamanlamayla kullanmanız gerekiyor. Oyunu bitirebilmek için özellikle son etaplarda epey sabır gerekiyor çünkü iki kedi arasında top alışverişi yapmak göründüğü kadar basit olmuyor. Deneyin görün, eğleneceksiniz!!
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here