Ana sayfa Donanım Üst düzey kompakt: Fujifilm X10

Üst düzey kompakt: Fujifilm X10

0

Kompakt dijital modelleri ile tanıdığımız Fujifilm, çıtayı bir adım daha yükselterek üst düzey kompakt piyasasının en ilgi çekici modelini tanıttı

Retro tasarıma sahip olan X10″un magnezyum alaşımdan yapılmış gövdesi sağlamlık ve dayanıklılık konusunda eşsiz bir ürün. EXR-CMOS teknolojisi kullanan 2:3 inçlik boyutuyla rakiplerinden daha büyük bir algılayıcıya sahip olan X10, “yüksek çözünürlük” modunda 12 milyon piksellik çözünürlük sunuyor.
Fujifilm X10
Ancak “daha yüksek bir dinamik aralık” ya da “daha yüksek ışık duyarlılığı” istenirse çözünürlük 6 milyon piksele düşürülerek bu ihtiyaçları karşılayabiliyor. 12,800″e kadar yükseltilebilen ISO değerleriyle sınıfının en yüksek hassasiyetli fotoğraf makinesi olan X10, F2.0-2.8 diyafram açıklığına sahip 28-112 mm eşdeğeri “Super EBC FUJINON” zoom objektife sahip. Optik görüntü sabitleme sistemi, 1 cm”ye netleyebilme, berrak optik bakaç sistemi, manuel zoom özelliği, saniyede 7 karelik hız, 49 noktalı kontrast algılayan otomatik netleme sistemi, full HD 1080p video çözünürlüğü, film simülasyon modları, P/S/A/M pozlandırma modları, 360 derecelik panorama özelliği, 7 metreyi aydınlatabilen manuel dahili flaş, yüksek çözünürlüklü 2.8 inçlik LCD ekran ve RAW formatında çekim gibi üstün özellikleri bulunan X10, SD grubu tüm bellek kartlarını kullanabiliyor. Pil ve bellek kartı dahil toplam ağırlığı 350 gram.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here