Ana sayfa Donanım USB-C monitörlere yeni üye: Dell 27 Ultrathin

USB-C monitörlere yeni üye: Dell 27 Ultrathin

0

HDR monitörleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Ama bu monitörleri DisplayHDR standartlarında bulabilmek ve alabilmek herkes için kolay değil. Dell bu soruna bir çözüm yaratmaya çalışıyor.

Dell 27 USB-C Ultraİnce HDR

Dell, 27″ USB-C Ultrathin monitörünü tanıttı (kısaca S2719Dc de diyebilirsiniz). Bu monitör, DisplayHDR 600 görüntüleri 27 inç ekrana 1440p kalitede 0,22 inç kalınlıkta en ince yere kadar gösteriyor. 4K’nın eksiğini sıkıntı etmezseniz, bu monitör film maratonlarınız için ideal bir ürün oluyor. Ayrıca USB-C sayesinde bu monitörünüzü uyumlu doklar takarak bilgisayarınızın giriş çıkış kablolarını tek bir bağlantı kullanarak katlayabilirsiniz. Monitör 16,7 milyon renk çıkışı, kenar LED aydınlatması ve 5 ms tepki süresine sahip. Bu da onun çok ileri düzeyde bir monitör olmadığını gösteriyor. Ama %99 sRBG renk kapsamı ve %90 sinematik DCI-P3 renk oranlamasıyla gayet kaliteli bir alet olduğunu bizlere söylüyor. Eğer oyuncuysanız, doğru donanımla AMD FreeSync ile çok güzel bir oyun deneyimi sağlayabilirsiniz.

İlgili Haber: Dünyanın İlk 4K G-SYNC HDR Oyuncu Monitörü Asus ROG Swift PG27UQ Türkiye’de

27″ Dell USB-C Ultrathin Monitör, 20 Eylül’de 550 dolara satışa sunulacak. Eğer kur farkımız bu durumda olmasaydı, bu performansta bir monitöre gayet uygun fiyatlı diyebilirdim. Ne yazık ki şartlar buna el vermiyor.


Aracı: Jon Fingas / Engadget

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here