Ana sayfa Haber Uranium CCTV pazarına yeni avantajlarıyla gündemde

Uranium CCTV pazarına yeni avantajlarıyla gündemde

0

 

 

 

 

Birden fazla bölgeye konumlandırılan analog ve IP kameraları, farklı merkezde tek ekranda izleme özelliğine sahip kayıt cihazlarıyla tanınan Uranium Security Solutions, kolay ve uzun kullanım için yeni arayüzü ve yazılımlar geliştirdi. Farklı lokasyonlarda beliren Uranium Kayıt cihazlarına bağlı 144 kamerayı, kullanıcıların farklı bir merkezde tek ekranda izlemesini sağlayan Uranium CMS yazılımı, firma tarafından öne çıkarılan özellik.

AND serisinden ortaya çıkan analog ve IP kameraları aynı zamanda işleyebilen hibrit ve ANP serisi IP cihazlar, yeni geliştirilen analog HD kayıt cihazlarda kullanılan arayüzün, diğer arayüz tasarımlara oranla daha kullanışlı olduğu belirtiliyor. Firma, bu yazılımların ve çözümlerin üretildiği Ar-Ge kaynaklarının, firmanın kar oranının önemli kısımı ayırılıyor. Açıklamayı getiren firmanın Ar-Ge ve üretim müdürü Hakan Kekik, cihazların sürekli kontrol altında olduğunu ve arıza oranı en düşük ürünlerine sahip olduklarını belirtti. 

Kullanılan komponentler, seçilmeden önce zorlu testlerden geçiyor. Hakan Kekik, ek olarak cihazların nasıl test edildiğini da belirtiyor, bir cihaz, binlerce kez açılıp kapatılıyor ve özel test makinelerinde uygulanan testlerden başarılı olarak testi geçerse ürün yelpazesine ekleniyor ve pazara açılıyor. Bir Ir cut filtresinin günde sadece 2 sefer çalıştığını düşünürsek, minimum 10000 kullanımlık ürünün ömrünün 25 yılın üzerinde olduğunu düşünebiliriz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here