Ana sayfa Donanım Ünlülerin “Uyuşturucu Davası”!

Ünlülerin “Uyuşturucu Davası”!

0

Aralarında pek çok ünlü ismin yargılandığı uyuşturucu davasında her gün yeni bir şok yaşanıyor. O ünlülerden biri olan ve son rolüyle Galip Derviş karakterini canlandıran Engin Günaydın, uyuşturucu kullandığını ve gerekirse tedavi olmaya hazır olduğunu söyledi. Esrar kullanan Galip Derviş “Tedavi olmaya hazırım” dedi. Engin Günaydın, “Hiç kimseye uyuşturucu temin etmedim. çok stresli bir mesleğim var, bazen uyumak için kullanıyorum. Ortalık yerde kullanmıyorum. Bu olaydan sonra, uyuşturucu kullanmayı bıraktım. Gerekirse tedavi olmaya hazırım” dediği öğrenildi. Engin Günaydın yaşanan bu olaydan sonra uyuşturucuyu bırakacağını belirtti, aynı zamanda tedavi olmak istediğini de açıkladı.

 

 

Uyuşturucu davası ünlü isimleri yaktı

 

 

 

İddianamesinde suçlarını kabul görmeyen Günaydın şunları söyledi:  “Ben hiç kimseye uyuşturucu temin etmedim. Günde 18 saat çalışıyorum. çok stresli bir mesleğim olduğundan, bazen uyumak için kullanıyorum. Daha çok esrar kullanıyorum.” Sanıklardan Ahmet Sağlam’ın setlerde çok meşhur olduğunu ve Sağlamı setlerden tanıdığını belirten Günaydın: “Hakan Yılmaz ile Avrupa Yakası dizisinde beraber çalıştık, oradan tanıyorum.

 

Sarp Apak, Ersin Korkut ve İlker Aksum’a uyuşturucu temin ettiğim iddiasını kabul etmiyorum. Hepsinin kendi bağlantıları var. Kendi alışverişlerini kendileri yapıyor. Ben neden temin edeyim? Kendimi riske atmam” dedi.  “Ortalıkta içmem” Engin Günaydın uyuşturucuyu ortalıkta kullanmadığını tek başına iken kullandığını ve Ahmet Sağlamın bir kaç kere sette iken Günaydın’a uyuşturucu verdiğini ve çok fazla uyuşturucu tüketmediğini belirtti.

 

 

Uyuşturucu davası ünlü isimleri yaktı

 

 

Mahkeme heyetinin sanıklardan oyuncu İlker Aksum’la yaptığı bir telefon konuşmasının kaydını okuduğu Günaydın, iddianamede konuşmanın tamamının yer almamasını eleştirerek, “Bizim magazinciler nasıl daha fazla para kazanabilirim düşüncesi ile yola çıkıyorlar biraz oradan biraz buradan videodan kırpıp en çarpıcı şekle getirip olay yaratacak şeyler yapmaya çalışıyorlar buda onların bir oyunu. Bu görüşmenin öncesi ve sonrasında var. Hatta ben İlker’e gereksiz konuştuğu için kızıyorum” diye konuştu. Bu olay sosyal medyada da tartışıldı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here