Ana sayfa Donanım Üniversiteliler poz verecek ASUS kazandıracak!

Üniversiteliler poz verecek ASUS kazandıracak!

0

“I Love Asus” etkinliği kapsamında öğrenciler, sürpriz hediyeler ve teknoloji harikası Asus”lardan birini kazanabilecek

Teknolojik gelişime yön veren marka Asus, 9 Nisan”dan 5 Mayıs”a kadar devam edecek olan “I Love Asus” etkinliği ile üniversite öğrencileriyle buluşuyor. İstanbul ve Anadolu”da 21 üniversitede gerçekleşecek olan etkinliklerde, ASUS stantlarını ziyaret eden öğrenciler sürpriz hediyeler kazanma fırsatı elde edecek. Büyük hediyelere aday olmak isteyenler ise en sevimli, heyecanlı, komik ve karizmatik pozlarını Asus Türkiye”nin Facebook sayfasında paylaşarak, oy toplayacak. En çok beğenilen pozun sahibinin büyük hediyeler kazanacağı yarışmada kazananı ziyaretçiler belirleyecek.
 

Yarışmaya katılan üniversite öğrencilerini, son zamanların en çok dikkat çeken tasarımı Zenbook, hayatı kolaylaştıran tablet bilgisayar Eee Pad Transformer Prime, her yere sığan şık kutu Eee Box PC, kontrast ve keskinlik harikası Full HD LED ekrana sahip VS 228D Monitör, Dünyanın ilk aktif gürültü önleyici özelliğine sahip Vulcan Kulaklık ve bütün ihtiyaçları bir araya toplayan hepsi bir arada bilgisayar ET1611 hediye edilecek.
 

Yarışma finali için seçilen fotoğraflar 10 Mayıs”ta duyurulacak ve hemen ardından 30 Mayıs”a kadar sürecek olan oylamalar başlayacak. Yarışmaya katılmak isteyen ve yarışma hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler www.facebook.com/asustr adresini ziyaret edebilecek.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here