Ana sayfa Haber Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu dün tanıtıldı ve bugün satışta

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu dün tanıtıldı ve bugün satışta

0

Uncharted 3: Drake”s Deception‘da yaşanan olayların üzerinden geçen üç yıldan sonra Nathan Drake, servet avcılığı dünyasını büyük ölçüde arkasında bırakıyor. Fakat Drake”in kardeşi Sam, hayatını kurtarması için ondan yardım istiyor ve Drake’e karşı koyamayacağı bir macera teklifi sunarak kaderinin yönünü değiştiriyor. Kaptan Henry Avery”nin uzun zaman önce kaybolmuş hazinesinin peşine düşen Sam ve Drake, Madagaskar ormanlarının derinliklerindeki korsan ütopyası Libertalia’yı bulmak için yola koyuluyor. Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu, oyuncuları Avery’nin hazinesini aramaları için orman adalarına, uzaklara yayılmış şehirlere ve karla kaplı dağlara kadar tüm dünyada geçen bir yolculuğa götürüyor.

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu, Uncharted serisinin diğer oyunları gibi Türkçe dublaj ve orijinal seslendirmeyle oynamak isteyenler için Türkçe altyazı seçenekleriyle sunuluyor. Oyunun yerelleştirme çalışmaları kapsamında adı ile logosu da Türkçeleştirildi ve oyun kutularının kapağında Türkçe olarak yer aldı. Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’nda Nathan Drake”i Okan Yalabık, Victor Sullivan”ı Ege Aydan, Elena”yı Ceyda Düvenci, Chloe”yi Dolunay Soysert, Zeb”i Kadir özübek, Sam”i Rıza Karaağaçlı, Vargas”ı ise Talha Sayar seslendiriyor.

Uncharted 4‘ün çok oyunculu modlarında, oyuncular arkadaşlarıyla birlik olabiliyor. Keşif, strateji ve takım oyununu ödüllendiren zengin ortamlarla dolu benzersiz haritalarda, Uncharted serisinin en iyi yönlerini sunan çok oyunculu oyun deneyiminin tadını çıkarmak mümkün. Düşmanlarınızı takip ederek, ölen dostlarınızı hayata döndürerek veya hücumda ağır ateş gücü sunarak destek veren dört “Yardımcı”dan birini yanınıza alarak birlikte dövüşebiliyorsunuz. Bir “gizemli” öğe satın alarak Drake’in eski maceralarından ilham alan doğaüstü avantajları yardıma çağırma imkânı da var. El Dorado’nun lanetli lahdini, Shambhala’nın güçlü Cintamani Stone’unu veya Ubar’ın öfkeli Djinn’inin kayıp şehrini yardıma çağırarak savaşın gidişatını değiştirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here