Ana sayfa Haber Unagi Elektrikli Scooter Kendisine Hayran Bırakıyor!

Unagi Elektrikli Scooter Kendisine Hayran Bırakıyor!

0

Hız kavramı günümüz dünyasında artık çok daha farklı bir anlam taşıyor. Yanınızda sürekli olarak taşıyabileceğiniz hızlı bir aracınız olsun istersiniz. Üstelik bu araç çok büyük olmak yerine, küçük ve taşınabilir yapıda da olabilir. Unagi elektrikli scooter ürünleri, işte tam da bunları sizlere sunabilecek nadir aletlerden bir tanesi.

Çinli kuruluşlardan bir tanesi olan Unagi, Amerika’da da faaliyet göstermeye devam ediyor. Onun içerisinde; yeni motorlar, yeni frenleme mekanizması, yeni aydınlatma, yeni ekran ve kurşun geçirmez gövde bulunuyor.

Unagi Elektrikli Scooter Ne Tür Özelliklere Sahip ?

Nereye giderseniz gidin çok rahat bir şekilde yanınızda taşıma imkanınız bulunan bu elektrikli scooter ürünler, çok büyük bir kolaylık sağlıyor. Saatteki hızı 15 mile kadar çıkan bu scooter ürünleri, dijital ekrana da sahip. şarjınızın daha ne kadar süre dayanabileceği ve hızınızın tam olarak saatte kaç mil olduğunu dijital ekran üzerinden görebilirsiniz.

 

 

Ancak bu ürünlerin daha çok asfalt üzerinde kullanılması tavsiye ediliyor. Aksi takdirde 7.5 inçlik çapa sahip jantlar, pek de konforlu değil.
250 watt özelliğe sahip olan Unagi elektrikli scooter araçları, 1190 dolar gibi bir fiyattan satışa sunulacak.

Amazon başta olmak üzere uluslararası prestije sahip birçok elektronik ticaret sitesi üzerinden, satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here