Ana sayfa İnternet Uluslararası, Şehirlerarası ve Şehiriçi Ses Hizmetleri

Uluslararası, Şehirlerarası ve Şehiriçi Ses Hizmetleri

0
İletişimin bu kadar önemli olduğu bir dönemde, kaliteli, kesintisiz ve ekonomik ses hizmeti, firmalara çok büyük rekabet gücü kazandırmaktadır.

DorukNet”in ses hizmetleriyle en basit yapılardan en kompleks yapılara kadar, firmanız için en uygun ses çözümünü alarak firmanızın, şehirlerarası, şehiriçi, uluslararası ve GSM görüşmelerini, DorukNet altyapısı üzerinden çok ekonomik tarifelerle, yüksek ses kalitesinde gerçekleştirebilir, telefon giderlerinizde büyük oranda maliyet avantajı sağlayabilirsiniz.

Her ölçekteki Firmalar için Uygun Ses çözümü
Firmanızın ölçeği ne olursa olsun, data hattı ya da mevcut bir telefon hattı ileDorukNet”in güçlü ses omurgası üzerinden uluslararası, şehirlerarası ve cep telefonu görüşmelerinizi yüksek kalitede ve size özel sunulan tarifelerden faydalanarak düşük maliyet ile gerçekleştirebilirsiniz.
Firmanızın büyüklüğüne ve ihtiyacına göre, Voice Gateway, router ya da modem cihazı ile, DorukNet”in IP şebekeleri üzerinden DorukSes hizmetini alabilirsiniz.

DorukNet”in tecrübeli ve uzman kadrosu ile birlikte kendinize en uygun olan ses hizmetleri çözümünü en uygun tarife paketleriyle belirleyin, ekonomik fiyatlarla, kaliteli telefon görüşmelerinin keyfini ve rahatlığını siz de yaşayın…
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here