Ana sayfa Haber Ultrasone, Mogami ve Tannoy Türkiye”de!

Ultrasone, Mogami ve Tannoy Türkiye”de!

0

üç önemli marka, Compel aracılığıyla ülkemize geliyor.

Patentli S-Logic ve ULE teknolojileri ile Ultrasone, profesyonel kullanıcıların ilk tercihlerinden… Ultrasone aynı zamanda HI-FI meraklıları arasında da kendine büyük bir kullanıcı kitlesi edinmiş durumda. özellikle Ruthenium, Palladium ve Pro 900 modellerine dikkat!
   
Dünyanın önde gelen stüdyolarının ve sanatçılarının tercih edip kullandığı ünlü Japon kablo üreticisi Mogami de Türkiye’de. Esnekliği, dayanıklılığı, yüksek frekans koruması ve kalitesi ile ister mikrofon, ister enstrüman, ister multicore kablo olsun, MOGAMI’de her türlü ihtiyaca bir çözüm var. Eskimiş, sıradan kablolarınızı yenileme zamanı geldiyse, Mogami ürünlerine bir göz atmanızı öneririz.

90’ların stüdyo standardı Tannoy, teknolojinin en son gelişmeleri ve klasik Tannoy kalitesi ile birlikte tekrar karşınızda. Tannoy hoparlörlerinin başarılı frekans cevapları ve doğru duyumları 90’larda kendilerine haklı bir ün kazandırmıştı. Yenilenen Reveal serisi hoparlörler 5″ ve 6.5″ lik iki ayrı modeli ile çok yakında stoklarda yerini alacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here