Ana sayfa Oyun Ultra Street Fighter IV geri dönüyor!

Ultra Street Fighter IV geri dönüyor!

0

Ultra Street Fighter IV”nin sert bir şekilde geri döndüğünü resmi olarak duyurdu

PlayStation 3, Xbox 360 ve PC için çıkacak olan Ultra Street Fighter IV, 2014 yılının başlarında dövüş oyunu tutkunları için raflardaki yerinin almaya hazırlanıyor.
 

 

Street Fighter IV serisine ün kazandıran mükemmellik anlayışını sürdürecek olan oyunda beş yeni karakter ve altı yeni ortam bulunacak, dengelenmiş oynanış ve orijinal modlarda oyunun daha da iyi olmasını sağlayacak.
 

Ultra Street Fighter IV”da dövüşe hepsi de kendi animasyonlarına ve kendilerine has dövüş stillerine sahip olan Poison, Hugo, Elena, Rolento ve gizli bir oynanabilir karakter eklenerek dövüşçü sayısı 44 karaktere çıkacak. Altı yeni dövüş ortamı (Pitstop 109, Cosmic Elevator, Half Pipe ve daha fazlası) aksiyona daha heyecanlı ve renkli bir zemin hazırlayacak. Super Street Fighter IV: Arcade Edition”ın 39 orijinal karakteri ve ana sistem mekanikleri hakkında oyunculardan alınan yorumlar dikkate alındığından, şimdiye kadarki en dengeli Street Fighter oyunu geliştiriliyor. Yeni ve heyecanlı modlar ve oynanış özellikleriyle ilgili detaylar önümüzdeki aylarda açıklanacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here