Ana sayfa Mobil Ultra ince, ultra güçlü: Toshiba AT200

Ultra ince, ultra güçlü: Toshiba AT200

0

Beklentilerin ötesine geçmek için üretildi

Toshiba heyecan verici yeni ürününü tanıttı: ultra-ince 25,7cm (10.1″”) AT200 tablet. Sadece 7,7mm kalınlığında olmasına rağmen, Toshiba AT200 pek çok temel bağlantı seçeneklerini ve arayüzleri içeriyor. İçerik tüketimindeki rahatlık için şaşırtıcı derecede geniş ekrana ek olarak, tablet kullananların ihtiyaçlarını karşılayan eksiksiz web tarayıcısına da yer veriyor. Şık ve sağlam olduğu kadar güçlü de olan bu tablet, kullanıcılara beklentilerinin ötesinde bir deneyim sunmak için üretildi. Toshiba AT200, kasım ayında Türkiye”de satışa sunulması düşünülüyor.
Toshiba AT200

Ultra-ince, ultra-güçlü
Toshiba TNB A.ş. Genel Müdürü Aytaç Biter,” Android 3.2, Honeycomb özellikler ile yeni ultra-ince 25,7cm (10.1″) tablet, Toshiba AT200, ustaca tasarlanmış Toshiba ürünlerinin en önemlilerinden biri. Sadece 7,7mm kalınlığıyla, son derece şık Toshiba AT200, kolaylıkla taşınabilir olduğu kadar akıllı ve güçlü, yüksek kapasite pil ömrü(8 saate kadar video izleyebilme) Micro-USB, mikro-SD, mikro-HDMI, Bluetooth, Wi-FiTM gibi özellikleri ile rakiplerini geride bırakacak.” dedi

İhtiyaç duyulan tüm bağlantılara sahip
Ultra ince tablette, diğer cihazlarla bağlantı kurabilmesini sağlayan tüm gerekli arayüz ve portlar yer almakta: mikro-USB, mikro-SD, Wi-Fi ve Bluetooth bunlardan bazıları. Micro-HDMI portu, HD içeriğin büyük ekran bir televizyona aktarılmasını sağlıyor. ön ve arkadaki HD kameralar, gerçek dünya ile sayısal verilerin, çoğu zaman kamera ile çekilen bir görüntünün üzerinde birleştirilmesi arttırılmış gerçeklik uygulamaları ve video konferanslar için ideal.

Nerede olursanız olun yüksek kalitede medya tüketimi
Toshiba AT200, kullanıcıların evde, dışarda ve hareket halinde iken video seyredebilmelerini sağlıyor. Parlak 25,7cm (10.1″) HD ekranıylagörüntüleri net ve ayrıntıları eksiksiz olarak gösteriyor. Ultra ince olmasına rağmen, yüksek kapasiteli pili sayesinde sekiz saate kadar video tüketim imkanı sağlıyor. Güçlü stereo hoparlörler, ince kasalı AT200″ün video yeteneklerini bütünlüyor ve etkili bir sinematik deneyim sağlıyor.

Sonsuz kullanım seçenekleri
Toshiba”nın yeni tableti, Adobe Flash Player desteği, Android Market’ten 250.000″ı aşkın uygulama ve Toshiba Places”ın sonsuz olanakları ile zengin bir internet deneyimi sağlıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here