Ana sayfa Haber Ülkemizde raflara inen Meizu Pro 7 Plus”ın fiyatı ve teknik özellikleri

Ülkemizde raflara inen Meizu Pro 7 Plus”ın fiyatı ve teknik özellikleri

0

1.9 inç ekran boyutuna sahip Pro 7 Plus’ın çift ekranı ile kullanım alışkanlıklarınıza yeni heyecanlar katacaksınız. 

Meizu Pro Plus’ın Sony lens barındıran çift arka kamerası ve fenetre ekranı, benzersiz bir selfie deneyimi sunuyor. Cihazın düzeltme algoritması hassas şekilde ayarlandığında selfileriniz arkadaşlarınız arasında daha da ilgi çekici hale gelecek. Fenetre ekranda hem kendinizi anlık olarak görebilecek, hem de çekeceğiniz fotoğraflarda anı yaşayabileceksiniz. Işığın az olduğu karanlık ortamlarda otomatik olarak devreye giren dördü bir arada algoritmasıyla 16 megapiksellik ön kamera, ışığa duyarlılık performansını ikiye katlayarak ön kamera ile selfie deneyimini daha da kaliteli bir aşamaya taşıyor. 

Fenetre ekranla beraber gelen çift kamera teknolojisi, Pro 7 Plus’a özel olarak geliştirilen gece çekimi görüntüsüyle bir araya gelerek daha zengin detayların yakalanmasını sağlıyor. Aynı zamanda portre modu da kullanıcılarla buluşuyor. çekilen her kare adeta bir sanat eseri niteliği kazanan Pro 7 Plus ile gece ya da gündüz fark etmeksizin gerçekçi görüntü ve renklere ulaşmak mümkün. özellikle de cihazın renkli ve siyah-beyaz kombinasyonlu çift kamerası ile etkileyici gece fotoğrafları çekmeniz mümkün hale geliyor. 

Meizu Pro 7 Plus, işlemci tarafında 10 çekirdekli Media Tek Helio X30 ile geliyor. Bu gelişmiş işlemci ile daha yüksek performans alacak, daha fazla güç tüketimi tasarrufu yapabileceksiniz. Böylece telefonunuzu gün boyu kullanmanız mümkün olacak. 

Bağımsız CS 43130 ses işleme yongası bulunan Pro 7 Plus, yüksek dinamik ve düşük bozulma olarak tanımlanan bu teknolojiyle sesin her detayını net, doğal ve kulağa hoş gelecek biçimde taşıyor kullanıcıya. Kullanıcının kullanım alışkanlıklarını inceleyebilen otomatik akıllı işleme sistemine sahip olan Flyme 6 ile birlikte gelen Pro 7 Plus, sıklıkla kullanılan uygulamaların başlatılma sürelerini kısaltırken, sistem kaynaklarının serbest bırakılması için arka planda gerçekleşen işlemleri akıllıca araştırıyor ve cep telefonunuzun sistemini daha akıllı ve esnek hale getiriyor. 

6 GB RAM ve 128 GB dahili hafıza barındıran Meizu Pro 7 Plus KDV dahil 2.799 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Firma aynı zamanda daha uygun bir alternatif olarak 4 GB RAM ve 64 GB hafıza bulunduran Pro 7 modelini de KDV dahil 2.199 TL fiyatla etiketiyle teknoloji meraklılarının kullanımına sunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here