Ana sayfa Mobil uDraw ile içinizdeki ressamı ortaya çıkarın

uDraw ile içinizdeki ressamı ortaya çıkarın

0

Nintendo Wii için tasarlanan uDraw Game tablet ile eviniz çizim stüdyosuna dönüşüyor

özellikle çocukların dikkatini çekecek olan uDraw Game Tablet, sanatçı ruhlarını ortaya çıkararak interaktif olarak resim yapma şansına sahip olacak. Cihaz ile yapılacak çalışmalar SD karta kaydedilip bilgisayara konulabiliyor, çıktısı alınabiliyor, başkalarıyla kolayca paylaşılabiliyor. Ayrıca kaydetme özelliği sayesinde bir resmin bütün yapım aşamaları kaydediliyor ve sonradan izlenilebiliyor.

uDraw Game Tablet ile birlikte pakette gelen uDraw stüdyo yazılımı kalemden sulu boyaya pek çok farklı çizim tekniğini içeriyor. çalışmalar defter kağıdından tebeşir tahtaya kadar 1 farklı tuval malzemesi üzerinde yapılabiliyor. Eserler üzerinde çalışırken arkadaki manzara resmi değiştirilebiliyor. Kolay ve kullanışlı arayüzleri de oyuna kolayca adapte olmaya yardımcı oluyor.
 

Yalnızca Nintendo Wii”de kullanılabilen uDraw Game Tablet”in iki oyunu bulunuyor. Dood’s Big Adventure”da oyuncuların yaratıcılıklarını ve problem çözme becerilerini kullanacakları bir oyun bekliyor. 3000″den fazla ipuçu ve 4 takıma kadar oynanışa sahip olan Pictionary ise her yaş için eğlenceli bir parti oyunu olmaya aday.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here