Ana sayfa Donanım Üçüncü boyutta büyük ekranlı aksiyon

Üçüncü boyutta büyük ekranlı aksiyon

0

AOC”den yeni 3D geniş ekran monitör

Berlin, 26 Mayıs 2011 – Ekran uzmanı AOC, yeni 3D monitörü e2352Phz ile aksiyonu yakınlaştırıp kişiselleştiriyor. En yeni LED arka aydınlatma teknolojisine sahip bu 58,5 cm/23″ model, canlı 3D görüntü oluşturma sayesinde kullanıcıların kendilerini olanların tam ortasında hissetmesini sağlıyor. Zamanı aşan bir tasarıma sahip bu geniş ekranlı model, 2D modunda çalıştırıldığında ofis ve ev-ofis için aynı derecede donanımlı. Hızlı tepki süresi ve 1920 x 1080 piksellik (Full HD) çözünürlüğü sayesinde, filmler ve oyunlar için de ideal. çok yüksek kontrast ve parlaklık değerleri (300 cd/m²), tüm modlarda mükemmel bir görüntü kalitesi sağlıyor.


Mükemmel eğlence kaynağı

3D videolar ve oyunlardaki aksiyon, 3D ayarının açılmasıyla kullanıcıya sunuluyor. Kullanıcılar, polarize gözlükler sayesinde mekansal derinliğin heyecanını yaşıyor. e2352Phz, beş milisaniyelik hızlı tepki süresi sayesinde en hızlı aksiyon sahnelerini bile sorunsuz bir biçimde görüntülüyor. Yüksek çözünürlüklü içerik, Full HD monitör tarafından HDCP uyumlu bir HDMI girişi ile alınıyor.


Ofis için uygun

e2352Phz modeli, 2D modunda da mükemmel bir performans sağlıyor, bu nedenle sadece eğlence için değil, ev-ofis ve iş yerleri için de uygun. Geniş ekran alanı, karmaşık tablolar ve çift sayfalı metinler için gerekli alanı kolayca sağlıyor.


çevreye odaklanma

AOC, kaynakların verimli kullanılmasına büyük önem vermektedir. Tüm monitörler hiç cıva kullanılmadan üretilmektedir ve ekonomik ürün ambalajı %100 geri dönüştürülebilir özelliktedir. Elektrik tasarrufu sağlayan LED arka aydınlatma teknolojisi sayesinde, mevcut çevresel standartlar yerine getirilmiştir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here