Ana sayfa Blog Ücretsiz mobil internet paylaşımı yapmak mümkün mü?

Ücretsiz mobil internet paylaşımı yapmak mümkün mü?

0
ücretsiz mobil internet paylaşımı

15 Ocak 2019 tarihi ile birlikte artık akıllı cihazlardan yapılacak mobil internet paylaşımı ücretli bir şekilde gerçekleştirilecek. Bu sisteme ek bir para ödemek istemeyenler içinse alternatif yollar arıyorlar. Peki, ücretsiz Hotspot ya da ücretsiz mobil internet paylaşımı nasıl yapılır?

Tüm dünyada ücretlendirilen mobil internet paylaşma uygulaması için bireyler 9 TL ödemek zorunda kalıyorlar. Bu ödemeyi yapmak istemeyenler içinse alternatif yollar mümkün. Bunun için ilk olarak kullandığınız akıllı cihazınızda Android işletim sistemi olmalıdır. Buradan Google Play’e girip oradan “EasyTether” uygulamasını indirin. Ücretli sürümü de olan bu uygulamanın ücretsiz Lite versiyonunu da indirebilirsiniz.

ücretsiz mobil internet

MOBİL İNTERNETİ ÖDEME YAPMADAN PAYLAŞIN!

1- Cihazınızın Bluetooth özelliğini seçip açın.

2- Buradan Bluetooth Setup Wizard sekmesine tıklayın.

3- Sırada ise Windows Setup bölümü bulunuyor. Açılan ekranda karşınıza iki alternatif çıkacak. İsteğinize göre driver dosyalarını telefonunuza indirebilir, bilgisayara kopyalayabilir, ya da verilen bağlantıyı kullanıp direkt olarak bilgisayardan indirebilirsiniz.

4- Bilgisayardaki kurulum aşamaları olduktan sonra uygulamadaki işlemlerinizi bitirebilirsiniz.

5- Artık denetim merkezi üstünde de çıkan EasyTether uygulamasını açın. Burada “Bluetooth: All Paired Devices” seçeneğini aktif hale getirin. Burada cihazınızın Bluetooth’u aktif görünecektir. Bağlantı işlemini tamamladıktan sonra Bluetooth sayesinde ücretsiz bir şekilde ödeme yapmadan internet paylaşımı yapabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here