Ana sayfa Haber Ücretsiz Lig TV!

Ücretsiz Lig TV!

0

Lig TV”de maç heyecanı sezon sonuna kadar ücretsiz!

Superonline, 10 Mbps”den başlayıp 100 Mbps”e varan hızlarda interneti, SuperPlay servislerini ve SüperNumara hizmetini ayda 29 TL”den başlayan fiyatlarla sunan yeni bir kampanya başlattı. Kampanya 31 Mart 2010 tarihine kadar devam edecek.

SüperPlay ile Lig TV yayınları sezon sonuna kadar ücretsiz: Superonline Fiber İnternet aboneleri, Superplay ile Lig TV”deki futbol maçlarını ve programlarını internette HD görüntü kalitesinde, canlı ve sezon sonuna kadar ücretsiz seyredebiliyor.

SüperNumara ile telefon görüşmeleri yüzde 40 indirimli: Superonline”ın telefon hizmeti SüperNumara ile şehir içi, şehirlerarası, uluslar arası ve GSM görüşmeleri herhangi bir sabit ücret ödenmeden, yüzde 40″a varan indirimlerle gerçekleşiyor. SüperNumara sahibi diğer abonelerle de 2010 yılsonuna kadar sınırsız ve ücretsiz konuşmak mümkün olacak.

SuperPlay”de ilk film hediye: Dünyanın en çok seyredilen filmlerini internette DVD görüntü kalitesiyle sunan Superonline, kampanya kapsamında ilk filmi abonelerine hediye ediyor.

Modem ve kurulum Superonline”dan: Telefon hattına ihtiyaç duyulmadığı için sabit ücret de ödenmeyen,100 Mbps”e varan hızlarda Fiber İnternete bağlanmak isteyen abonelere modem ve kurulumu Superonline tahsis ediyor. Superonline”ın “Süper Paket” kampanyasında aboneler, tüm hizmetleri tek faturada alarak, ayrı ayrı gelen faturaların yüküyle de uğraşmıyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here