Ana sayfa Haber Üç tarafından çerçevesiz Meizu 15 Plus sızdırıldı!

Üç tarafından çerçevesiz Meizu 15 Plus sızdırıldı!

0

Sızdırılan tasarım görsellerine göre üç tarafında çok ince bir çerçeve barındıracak olan Meizu 15 Plus, üst tarafında kamera ve gerekli sensörler için diğer kenarlara göre daha kalın bir çerçeveye sahip olacak. 

çinli akıllı telefon üreticisi Meizu, batı marketinde çok fazla duyulmamış olsa da çin içinde son derece başarılı bir üretici ve dünya çapında da en büyük üreticiler arasında yer alıyor. Firmanın yeni amiral gemisi hakkında söylentiler gezinmeye başladıktan sonra ortaya çıkan tasarım görselleri, cihazın çarpıcı dizaynını ortaya çıkarıyor. Sızıntılar ayrıca cihazın amiral gemisi düzeyi Qualcomm Snapdragon 845 ya da Exynos 8895 çipsetiyle geleceğini de doğruluyor. 

çizimler incelendiğinde arka tarafında çift kamera taşıyacağı anlaşılan cihaz, bunların altında halka şeklinde LED flaş ve laser oto-fokus destek ünitesi barındıracak. Cihazın arka tarafında yer almayan parmak izi okuyucu sensör, ya cihazın yan tarafına entegre edilecek ya da hala yeni bir teknoloji olan ve çok kısıtlı uygulamasını gördüğümüz ekran altında yer alarak karşımıza çıkacak. 

Cihaz hakkında hala bilinmeyenler mevcut ancak yakın zamanda bunların da kaybolacağını tahmin ettiğimiz Meizu 15 Plus, tahminen 560 dolardan satışa çıkarılacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here