Ana sayfa Haber Üç kameralı Huawei P20, basın davetiyle doğrulandı!

Üç kameralı Huawei P20, basın davetiyle doğrulandı!

0

Huawei P10 tasarımından esinlenilmiş bir P11/20 çizimi

çinli akıllı telefon üreticisi Huawei, bir süredir tutarlı şekilde yükselmeye devam ediyor. En büyük akıllı telefon üreticilerinden olan dev, yeni amiral gemisi P20’yi Mart ayında tanıtacak ve cihaz üçlü arka kamera kurulumuyla gelecek. 

Yeni dağıtılan basın davetleri, firmanın sunumu için herkesi Fransa’ya çağırırken iki farklı noktasında firmanın yeni cihazıyla ilgili açık seçik ipucu veriyor. Eyfel Kulesi’nin arkaplanda yer aldığı davetiyede silik biçimde yer alan üç tane yan yana halka, cihazın arka kameralarını temsil ediyor. Eğer buna yetersiz derseniz de, “See Mooore with AI”, yani “Yapay zeka ile çoook daha fazlasını görün” cümlesindeki üç “o” harfi, yeteri kadar ikna edici olacaktır. 

Huawei basın davetiyesi

Etkinlikte Huawei’nin üç farklı akıllı telefon tanıtması bekleniyor. Bunlardan ilki standart P11 ya da P20 (adı hangisi olacaksa) amiral gemisi olurken bir Lite, bir de Plus model tanıtılacaktır. Kameraların konumlandırmasının dikey olacağı tartışılıyor ancak bu konuda da kesin bir bilgi yok. Cihaz hakkındaki kesin bilgiler ise içerisindeki Kirin 970’ten güç alacak olması ve yapay zekaya sahip olacağı. çok hoşumuza gitmeyen bir diğer söylenti ise Huawei’nin tıpkı Apple gibi akıllı telefonunu neredeyse çerçevesiz yapıp ön tarafa bir “çentik” yerleştireceği yönünde. Umuyoruz bu söylenti gerçekleşmez.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here