Ubisoft’un merakla beklenen oyunu Far Cry 5'in sistem gereksinimleri açıklandı!

Çıkış tarihi yaklaştıkça Far Cry 5 için yeni detaylar ve bilgiler gelmeye devam ediyor.

Ubisoft’un merakla beklenen oyunu Far Cry 5 sistem gereksinimleri belli oldu. Çıkış tarihi yaklaştıkça Far Cry 5 için yeni detaylar ve bilgiler gelmeye devam ediyor. Oyunun geliştirme sürecinde son aşamalara gelinirken, yapımcı ekip, oyunun PC sürümününözellikleri için çalışmayı sürdürüyor. Bilindiği gibi, video oyunlarının konsol sürümlerinde hazır ayarlar uygulanırken, PC platformu için birden fazla sayıda grafiksel ayar, oyuncunun inisiyatifine bırakılmaktadır. Far Cry 5 yapımcıları da mümkün olan en iyi görsel ve teknik kaliteyi sunmak adına, pek çok özelliği ve opsiyonu, PC kullanıcılarının hizmetine sunmaya çalışacaklar. Ayrıca oyunun farklı çözünürlüklerdeki sistem gereksinimleri açıklandı.

Far Cry 5 oyununun PC sürümü geliştiricilerinden Kirill Bragin, yaptığı açıklamalarla, PC sürümünün her zaman Far Cry markası adına önemli olduğunu ifade etti. Far Cry 5için de aynı önemin sürdüğünün altını çizen Kirill Bragin, oyunun, kullanıcıların donanımlarını algılayıp, uygun kalitede ayar ve çözünürlük sunacağını, sözlerine ekledi. Böylelikle, oyunu oynayan PC kullanıcılarının, ayarlar menüsünde, uzun vakitgeçirmelerinin önü kesilebilecek.

PC sürümünün, oyunculara mümkün olan en iyi performansı sunması adına, oyun dahilinde Benchmark özelliğinin ve video bellek kullanım miktarı göstergesinin olacağını da ekleyelim. Bu özellikler sayesinde, oyun içi görüntü derinliği ayarları, isteğe bağlı saniyelik görüntü sayısı kilitleme ve pek çok görsel ayarı, oyuncular daha kullanışlı bir biçimde uygulayabilecekler. Ayrıca Far Cry 5, çoklu grafik kartı özelliğini de destekleyerek, PC kullanıcılarına maksimum performans sunmayı hedefliyor. 

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam