Ana sayfa Haber Ubisoft Nintendo Switch oyunlarını duyurdu

Ubisoft Nintendo Switch oyunlarını duyurdu

0

Ubisoft, bugün Nintendo’nun yeni duyurduğu ve ön siparişe açılan oyun konsolu, Switch için oyun yelpazesini tanıttı. Rayman Legends Definitive Edition, Steep ve Just Dance, firmanın şimdilik duyurduğu el konsolu oyunları. 

Just Dance 2017: Nintendo Switch”in çıkışıyla birlikte sunulacak ilk Ubisoft oyunu olacak. Calvin Harris & Disciples”in listelerin zirvesindeki dans parçası “How Deep Is Your Love” Just Dance Unlimited* yoluyla Nintendo Switch sahiplerine satışta olacak. Queen”den klasik “Don”t Stop Me Now” gibi isimlerin de bulunduğu 40 şarkıya katılacak. Nintendo Switch oyuncuları ayrıca aboneliğe dayalı yayın servisi Just Dance Unlimited”a da üç ay boyunca ücretsiz olarak erişebilecek ve sürekli olarak eklenen yeni hitlerle büyüyen şarkı kütüphanesindeki 200″den fazla parçaya da erişebilecekler.

Rayman Legends Definitive Edition
Oyunun Kung Foot gibi geleneksel tüm özelliklerine ek olarak yeni özellikler de bulunuyor.. Rayman markası Nintendo”nın geçmişinde de serinin başlangıcından beri Game Boy Advance için Rayman Advance, Nintendo 64 için Rayman 2 The Great Escape ve Wii için Rayman Raving Rabbids gibi oyunlarla her daim aktif rol oynamıştı.
 

Steep 
Ubisoft Annecy tarafından geliştirilen Steep deneyimleri dünyayla paylaşmak felsefesine dayanan bir kültür için tasarlandı. Steep, çokluoyuncu desteği ile oyun dünyasını Alpleri dolaşan oyuncularla dolduruyor. Oyuncular ve dünyanın dört bir yanındaki arkadaşları mücadelelere birlikte katılabilecek veya liderlik tablolarında üst sıralar için birbirleriyle yarışabilecekler. Steep”in açık dünyası bu yıl ücretsiz olarak yayınlanacak 
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here