Ana sayfa Haber Ubisoft ekibi, The Crew 2″nin çıkacağı resmi tarihi paylaştı!

Ubisoft ekibi, The Crew 2″nin çıkacağı resmi tarihi paylaştı!

0

Ubisoft yeni yayınladığı bilgi ile The Crew 2’nin çıkış tarihini açıkladı. Geliştiricilerin yaptığı açıklamaya göre oyun, 29 Haziran tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Bununla birlikte, eğer oyunun duyurulan birden çok sürümünden bir tanesini ön sipariş yaparsanız, oyunu önceden oynayabiliyorsunuz. Oyunun ön siparişi için üç adet satış planı uygulayan yetkililer, oyuncuların Standard, Deluxe ve Gold versiyonlarından birini ön sipariş yapmalarına izin veriyor. Her versiyonun kendine özgü bir içeriği varken, hangi versiyonu satın alırsanız alın Legendary Motors Pack’e de sahip olabiliyorsunuz.

The Crew 2’nin çıkış tarihi belli oldu

Bu paket Mercedes-AMG X 63, Touring Car 2016 ve Harley-Davidson Iron 883 2017 araçlarını içerisinde bulunduruyor. Bu arada oyunun standart versiyonunun, Legendary Motors Pack dışında herhangi ekstra bir içerik sağlamadığını belirtelim. Deluxe versiyonu $69.99 fiyat etiketine sahip ve içerisinde Ford F-150 Raptor Race Truck 2017, Abarth 500 2008 Monster Truck Edition, Pilatus PC-21 aerobatics Plane araçlarını bulunduruyor.

İki adet araç paketi ve season pass içeren Gold paket ise dijital olarak $99.99, kutulu olarak ise $109.99 fiyat etiketi ile satılmakta. Oyunun bu versiyonunu kutulu olarak satın alanlar aynı zamanda özel bir kutuya da sahip olacaklar.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here