Ana sayfa Haber Ubisoft eğlence parkı açılıyor ve Assasins Creed filmi müjdelendi

Ubisoft eğlence parkı açılıyor ve Assasins Creed filmi müjdelendi

0

Tıpkı Walt Disney eğlence merkezi gibi, Ubisoft da kendi eğlence parkını inşa etmeye hazırlanıyor. İlk rotaları ise Malezya. Ubisoft‘un oluşturduğu tüm karakterler; Far Cry‘dan Assasin’s Creed serilerne kadar, burada sergilenecek. 2020’de tamamiyle bitecek olan eğlence merkezi, 10 bin metrekarelik bir bölgeye inşa edileccek ve diğer RPG oyunları üreticileriyle de işbirliği bekleniyor. Malumunuz kira geliri konusunda Ubisoft buradan elde etmeyi planlıyor. Ubisoft eğlence parkı, Malezya’da açılacak ilk olarak, planlamalara göre satış oranlarının yüksekliğine göre, üretici firma diğer ülkelere bu park işini getirmek istiyor. 

Ubisoft’un “Motion Pictures” departmanı başkanı, bu park sayesinde oyunculardan daha sağlıklı ve daha fazla geri bildirim alacaklarını belirtti.

Ubisoft, bu parkın durağının ilk olarak neden Malezya olduğuna da açıklık getirdi: Ubisoft yetkilileri ilk olarak bu tip parkların düşük geliri bulunan veya gelişmekte olan ülkelere getirmek istediklerini belirttiler. üstelik diğer eğlence parklarına nazaran oldukça uygun fiyatlı olacak.

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here