Ana sayfa Haber Uber”den referandum için sandık görevlilerini ve müşahitlerin kolay taşınması için yeni bir...

Uber”den referandum için sandık görevlilerini ve müşahitlerin kolay taşınması için yeni bir kampanya

0

Referandum günü, İstanbul’da herkes kolayca oy kullanabilsin diye sandığa gidiş dönüş hediye. Seçim günü REFERANDUM koduyla uberXL araç çağıran herkese her biri 30’ar liraya kadar 2 yolculuk ücretsiz olacak.
Uber, 16 Nisan’da yapılacak referandumda herkesi sandıklara ücretsiz götürüyor. Vatandaşlık görevini yerine getirecek bütün İstanbullular,REFERANDUM koduyla oy kullanacağı sandığa ücretsiz ve konforlu bir şekilde gidecek.
Sadece uberXL ile yapılan yolculuklarda geçerli olacak kampanya kapsamında herkes için, 16 Nisan’da 05:00-23:59 saatleri arasında her biri 30’ar liraya kadar 2 adet yolculuk ücretsiz olacak. Daha önce hiç Uber kullanmayanların da uygulamayı indirir indirmez yararlanabileceği kampanyada yolcuların tek yapması gerekenREFERANDUM promosyon kodunu yolculuk tamamlanmadan hesaplarına tanımlamak. Bunun için ise Uber uygulamasından hesabına giriş yapan kullanıcıların, menüden “ödeme” sekmesine girip, “Promosyon kodu ekle” butonuna basarak kodu uygulamaları ve ardından bir uberXL araç çağırmaları yeterli.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here