Ana sayfa Donanım Twitter ve YouTube yakın zamanda açılabilir

Twitter ve YouTube yakın zamanda açılabilir

0

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin çelik,Twitter‘ın açılmasını istediğini bu kapsamda olumlu bir diyaloğun da başladığını belirtti. çelik, “Yazılı medyada veya yazılı medyada haysiyet cellatlığı yapmak, insanların itibarlarını alt üst etmek, onların özel hayatlarını deşifre etmek eğer suç ise. 

 

 

Twitter ve YouTube yakın zamanda açılabilir

 

 

Niçin sanal medyada veya sosyal medyada sevap olsun. Siz mesela hakkınızda ‘iğrenç şeyler ortaya atılıyor, hakaret ediliyor’ diye Twitter yetkililerine, bunu engelleyin diyorsunuz. Sanki duvara karşı konuşuyorsunuz. Eğer sizi bir uluslararası firma benim ülkemin kanunlarını hiçe sayıyorsa benim de onu tanımama gibi bir hakkım var. Ben bir Twitter kullanıcısıyım. Benim 610 bin takipçim var.

 

Bizim sanal âleme karşı bir tavrımız olamaz. Twitter veya Youtube Türkiye’de bir temsilcilik açarak veya avukatlarını, temsilcilerini buraya göndererek T.İ.B‘in veya B.T.K‘nın gerektiği zamanlarda kendisine müracaat edebileceği ve bu müracaatları olması gereken makul sürelerde sonuçlandırılabileceği bir muhataplık sistemi oluşturabilirse derhal bu yasak kalkabilir.

 Aksi halde yasak devam eder. Buraya gelip eğer birileri bize küfür edecekse kusura bakmayın midemiz o kadar geniş değil. Ben de Twitter‘ın açılmasını isteyenlerdenim. Bu kapsamda olumlu bir diyaloğun başladığını söyleyebilirim” şeklinde konuştu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here