Ana sayfa Haber Twitter”da yeni bir özellik: “Keşfet”

Twitter”da yeni bir özellik: “Keşfet”

0

 

Twitter”da neler olup bittiğini farklı şekillerle öğrenebiliyoruz. , Trend sekmesi o an Twitter”da nelerin tartışıldığını gösterirken; Arama sekmesi de istediğiniz her şeyi bulmanızı sağlıyor.

Bugüne dek bu deneyimler için ayrı ayrı yerlere tıklamanız gerekiyordu. Neler olup bittiğini daha kolay öğrenmenizi sağlamak için yaptığımız devamlı çalışmaların bir parçası olarak, bu deneyimlerin hepsini bir araya getiriyoruz. çok yakında Trendler, Arama ve canlı videoların en iyilerini tek bir Explore (Keşfet) sekmesi altında bulabileceksiniz.

Geçtiğimiz yıl sizden Twitter”da aradığınızı bulmakta bazen zorluk çektiğiniz konusunda yorum vardı. Bu nedenle Trendler ve Arama özelliklerini herkes için kullanımı daha kolay hale getirmenin yollarını araştırdık. Araştırma sürecimizde müşterilerimiz, yeni Keşfet sekmesi sayesinde haberleri, trendleri ve popüler konuları daha kolay buldukları söylendi.

“Keşfet” adındaki yeni sekmeyi, var olan sekmelerin yanına ekliyoruz; istediğiniz şeyleri daha kolay bulmanızı sağlıyoruz. Keşfet özelliği bu hafta Twitter iOS için kullanıma sunuluyor. Gelecek haftalarda ise Twitter Android için de kullanılabilir olacak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here