Ana sayfa Haber Twitter”a nasıl girebilirsiniz?

Twitter”a nasıl girebilirsiniz?

0

Twitter’ın yasaklanmasının sonucunda internetteki herkes Twitter’a giriş ve YouTube girişin yollarını arıyor. Tabi en bilindik yöntem DNS değiştirme olarak akıllarda ancak TİB, bu konuda da gerekli yaptırımları uygulayacağı için çok yakında bu yöntemler de işe yaramıyor. Mobil cihazlarınıza veya PC’lerinize yükleyeceğiniz VPN prensibiyle çalışan yazılımlar, casus yazılım olduğu için, ki VPN yazılımcıları bu işten fazlasıyla para kazanıyorlar, bunun gibi VPN uygulamalarını cihazlarınıza indirmeniz zararınıza olacaktır. Bu nedenle, PC’lerinize ve mobil cihazlarınıza anonim olarak kullanılan tarayıcılardan yüklemenizi önerebiliriz.

Hidemyass isimli bir VPN sağlayıcısı bu konuda oldukça güvenilir bir kaynaktır. Buna ek olarak her ne kadar yavaş çalışsa da Tor Browser’ın da iyi çalıştığı biliniyor, anonim olduğu için rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Muhtemelen Chrome eklentileri aracılığı ile de giriş sağlayacaksınız ancak onlar da geçici bir süre için. Şimdilik Chrome’un ZenMate eklentisini bu sansür için kullanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here