Ana sayfa İnternet TwitPic”ten Twitter”a rakip site!

TwitPic”ten Twitter”a rakip site!

0

Twitter’ın popülerliğe kavuşmasıyle paralel bir şekilde adını duyuran TwitPic, Twitter ile arasını açıyor. TwitPic ile Twitter arasındaki ortaklık artık tamamen rekabete döndü. Nasıl mı?
 

Twitter popüler olduğu sıralarda online bir başka servis de popülerlik kazanmaya başlamıştı. Servisin adı TwitPic’ti. Twitter ile entegre bir şekilde çalışan fotoğraf yükleme servsi TwitPic, şimdilerde Twitter’ı ortaktan çok, bir rakip olarak görüyor. Zira kısa süre önce Twitter, fotoğraf paylaşım modülünü tanıtmış, böylece uzun süredir Twitter bünyesinde başarılı bir grafik çizen TwitPic’in önüne engel koymuştu. TwitPic’in kurucusu bu duruma içerlemiş olacak ki, Heello adınd Twitter’a rakip bir microblogging sitesini hizmete sunduğunu açıkladı.

 

Heello
Heello adındaki servisin, Twitter’ın fotoğraf hamlesinden daha mı önce proje aşamasında olup olmadığı henüz bilinmiyor. Fakat Heello’nun Twitter karşısında işi oldukça zor. Zira sosyal medya konusunda artık dünyanın sayılı sitelerinden biri haline gelen Twitter’ın, yeni açılan ve daha olgunlaşmamış bir sosyal ağ sitesinden çekinmesi için hiçbir gerekçe bulunmuyor. Heello.com adresinde yer alan servisin başarı grafiği ise şimdiden merak konusu.
Site için: http://www.heello.com/

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here