Ana sayfa Haber Twitch Prime da artık reklam göstermeye başlayacak

Twitch Prime da artık reklam göstermeye başlayacak

0

Oyun takipçilerinin en önemli aboneliklerinden birisi olan Twitch Prime, şimdiye kadar abonelik ücreti sayesinde reklamsız gösterim sunuyordu. Amazon’dan yapılan açıklamaya göre bu durum artık söz konusu değil.

Starting August 28th, Amazon (Prime) is giving $10 Amazon credit for select game preorders. This is replacing the 20% off prime discount. Preorders placed before August 28th will still receive the 20% off discount https://t.co/JWGM2v7Kbp pic.twitter.com/xY6igLHDQv

— Wario64 (@Wario64) 20 Ağustos 2018

15 Ekim’den itibaren reklam görmeye başlayacak aylık ödemeli Twitch Prime aboneleri eğer yıllık abonelik yaptıysa bir sonraki ödeme dönemlerine kadar reklam görmeyecekler. Blog gönderisinde detayları veren Amazon, reklamların yayıncılara ciddi bir destek sunduğunu belirtti. İçerik üreticileri reklam desteği sayesinde farklı ortaklıklar kurarak sevdikleri şeyi yapmaktan daha fazla gelir elde edebilecek. İzleyiciler bu konuda şüphesiz mutlu olacaktır.

İlgili Haber: Steam.tv Twitch rakibi olmaya geliyor

Şimdiki Twitch kullanıcıları isterlerse reklamsız kullanıma devam edebilecek. Bunun için yeni tanıtılan Twitch Turno aboneliği, aylık 9 dolara satın alınacak. Bu abonelik reklam kaldırmanın yanında özel bir emoji seti, özel chat ikonu, genişletilmiş chat renkleri ve geçmiş videoların 60 günlük depolaması sunuyor.


Aracı: Andy Chalk / PC Gamer

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here