Ana sayfa Haber Twitch Platformu Karaoke Uygulamasını Geliştiriyor ?

Twitch Platformu Karaoke Uygulamasını Geliştiriyor ?

0

Karaoke tarzı bir oyun geliştirmek, birçok sosyal platformunun en önemli hedeflerinden bir tanesi olarak biliniyor. Bugünlerde Twitch programı buna oldukça yaklaşmış gibi görünüyor. Rock Band geliştiricisi Harmonix ile ortaklık yapan Twitch ile birlikte karaoke konusunda çok daha profesyonel sonuçlar görebiliriz.

Şirket, bugün TwitchCon’un açılış konuşmasında bu haberi açıkladı. Üstelik bu konu üzerinde geliştirmelerin devam ettiği ve pek çok pek özelliğin de ortaya çıkacağı söyleniyor.

Peki Twitch Bu Uygulamayı Ne Zaman Sunacak ?

Bu yılın sonlarına doğru bir çok yeni özellik kazanmayı düşünen Twitch platformu, karaoke ile ilgili de yine aynı tarihleri düşünüyor. Bu platformda genellikle hangi kanallarda sohbet mesajlarını gerçekleştiği ve geçmişte alınan yasaklaı düzenli olarak kaydedilmektedir.

 

 

Bununla ilgili bir zaman aşımı gerçekleştirme planlarının olduğu da ifade edildi. Böylece Twitch üzerinden alınan yasaklarda ve olumsuz durumlarda bazı iyileştirmeler yapılabilir.

 

 

Şirket yetkililerinin yaptığı bilgilendirmeye göre; bu platformu aynı anda Dünya üzerinde bir milyon kişi kullanmaktadır. Bu da ilerleyen dönemlerde Twitch ile ilgili çok daha fazla gelişme kaydedileceğini gösteriyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here