Ana sayfa Donanım TwistDock ile PS3 joystickleriniz aksiyona hazır!

TwistDock ile PS3 joystickleriniz aksiyona hazır!

0

Oyununuz yarıda kalmasın

Biten piller yüzünden oyununuzu en heyecanlı yerinde bırakmak zorunda kalmaktan daha sinir bozucu ne olabilir. Artık bu durum tarih oluyor. TwistDock ile PS3 joystickleriniz her an aksiyona hazır. Twistdock, PlayStation 3 için sahip olunması gereken en yeni icat ve bir dock”tan kesinlikle daha fazlası.
Kabloları gizleyerek Sony Playstation”ı eşsiz bir şekilde tamamlayan sistem genişletilebilir ve şarj edilebilir. Pilleriniz oyun konsolunuz kapalı olsa dahi şarj olmaya devam eder. TwistDock”un arkasına kolayca yerleştirebileceğiniz joystickleriniz artık kanepenizin yastıkları arasında saklanmayacak, her an kolayca ulaşılabilir ve şarj edilmiş olacaktır.

TwistDock ektra iki aksesuar ile birlikte genişletilebilir: TwistDock kablo seti ve TwistDock USB HUB. TwistDock CableSet, TwistDock dizaynı ile eşsiz bir uyum sağlayan yüksek kaliteli kablo setidir. TwistDock 4 adet ekstra usb portuna ve şarj etme fonksiyonuna da sahip olan USB HUB”a sahiptir. örneğin ekstra bir hard disk ya da diğer aksesuarları bu huba bağlamak mümkündür.TwistDock Orijinal PS3 ve Slim PS3 ile kullanım için uygundur.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here