Ana sayfa Donanım Twelve South BookBook

Twelve South BookBook

0
BookBook, yalnızca MacBook Pro üretilmiş İskenderiye Kütüphanesi’nden günümüze kalmış tarihi bir kitap izlenimi veren, deri ciltli, özel tasarım bir koruma ve taşıma kılıfı. Klasik siyah ve canlı kırmızı renkleri mevcut, ve gözünüz gibi baktığınız, değerli Mac’iniz için iki önemli özelliği bulunuyor. Bunlardan ilki, kapak ve kitap arkası kaplamalarının, yollardaki sertliğe karşı sağladığı sağlam korumadır. İkincisi ise, havalı tasarımı ile sizi başkalarına benzemekten kurtarmasıdır, çünkü BookBook tamamiyle özgündür, aynen birçok Mac kullanıcısı gibi.
 
twelve south bookbook
 
MacBook’unuzu korumak BookBook için öncelikli bir görev. İçerisindeyken Mac’ iniz yumuşak bir kadifenin içinde pamuklara sarılmış gibi oluyor. Sağlam deri kaplaması ve darbe emici katmanları sayesinde ise koruma işlemi tamamlanmış oluyor. BookBook’ un çift fermuarlı özel tasarımı sayesinde MacBook’ nuz güvende kalırken bu koruma kablo çıkışını engellemediğinden, aynı zamanda şarj da olabiliyor.

Macline”ın Satın Alma önerisi

özgün tasarımıyla, diğer konvansiyonel kılıflardan ilk bakışta ayrılan BookBook, Mac”inizi dış etkelere karşı korurken ona ayrı bir hava katacağı kesin.
 

Notu: 4
Firma: Twelve South
İyi haber: özgün tasarım, yeterli koruma
Kötü haber:
Fiyat: 231 TL

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here