Ana sayfa İnternet Türklerden başarılı bir web analitik uygulaması!

Türklerden başarılı bir web analitik uygulaması!

0

Günümüz internet sitelerinin en önemli altyapı sistemlerinden biri olan web izleyip değerlendirme uygulamalarına yerli menşeili bir isim eklendi!
 

İnternet siteleri artık birçoğumuz için gelir kaynağı halini aldı. İnternet üzerinden para kazanmayı amaçlayan internet kullanıcıları, bu dinamik dünyayı takip etmek için, sahip oldukları sitelerin altyapılarına büyük önem göstermek durumunda kalıyorlar. Söz konusu durumda, sitelerine giren kullanıcıların site içerisindeki hareketlerinin takiplerini yapan, takipçilerini değerlendiren ve hatta ingilizcedeki karşılığıyla “monitoring” işlemi yapan uygulamalar siteler için vazgeçilmez oluyor.

 

8digits

Karşımızda da tam olarak bu işi yapan başarılı bir uygulama var. İnternet hayatına yeni başlayan 8digits.com, son derece başarılı ve etkili bir “web monitoring” ve analitik inceleme uygulaması. Uygulamanın Türk bir geliştirici tarafından geliştirilmesi ise hiç şüphesiz uygulamayı bir başka özel kılıyor biz Türk kullanıcıları için. Umut Gökbayrak adlı bir geliştirici tarafından geliştirilen 8digits, dünya çapındaki rakipleri karşısında hiçbir eksik özellik barındırmamasıyla, bu alanda uluslararası rekabet hazır olduğunu belli ediyor.
 

Site için: http://8digits.com/

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here