Ana sayfa Haber Türkiye’nin ilk müzik albümü uygulaması

Türkiye’nin ilk müzik albümü uygulaması

0

Demirhan Baylan”ın yeni albümü:” Sinyal”, CD formatıyla beraber iPhone ve iPad”lere yönelik uygulama olarak Apple App Store”da satışa sunuldu

16 şarkıdan oluşan albüm, Türkiye”nin ilk müzik albümü uygulaması özelliği ile bir ilk anlamı taşıyor. Dinleyicinin tüm albümü bir müzikal yolculuk olarak algılamasını ve albümle daha fazla zaman geçirmesini hedefleyen Sinyal iPad, iPhone uygulaması, Türk müzik dünyası için yeni bir kavram olan güncellemeleri, Türk müziğinde ilk kez dinleyicilere sunuyor.
 
Sinyal, kendine has basgitar stili, ilginç hikâyelerle bezenmiş şarkıları ve 20 küsür seneden beri Türk müzik dünyasının içindeki çabalarıyla kendine özel bir yer edinmiş olan Demirhan Baylan’ın son müzikal macerasıdır. 16 şarkıdan oluşan bu eserde DB, her zaman olduğu gibi hikâyeciliğin ve müzikal ifadenin sınırlarını zorlayarak sizi hiç bilmediğiniz bir dünyaya götürüyor. Aplikasyon, her dinlediğinizde yeni şeyler duyacağınız ve çok uzun süre yeni şeyler göreceğiniz müzikal bir tecrübe sunuyor. Müzisyenliğiyle tanıdığımız Oğuz Büyükberber”in eseri olan grafik çalışması bir harita gibi kurgulanarak dinleyicinin şarkılar arasında gezinmesi teşvik ediliyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here